• Bożena Radzikowska

Remedia feng shui na 2020 rok Metalowego Szczura

Zaktualizowano: 28 lut 2020

Chiński Rok Metalowego Szczura zaczyna się 25 stycznia 2020 a kończy 11 lutego 2021r. Zmienia się rozkład energii feng shui w naszych domach a w centralnym Pałacu Lo Shu znajdzie cyfra 7


Energia Qi jest podobna do fal Wi-Fi, w niektórych obszarach można uzyskać lepszy odbiór i łączność niż w niektórych innych obszarach. Podczas 20-letniego okresu Ósmego, czyli od 2004 do 2024, powinniśmy spędzać więcej czasu w rejonach, gdzie zlokalizowane są Gwiazdy 8, 9 i 1 oraz 4 i 6, aby cieszyć się tych miejscach pomyślnym Qi. Natomiast mniej lub w ogóle nie spędzaj czasu w niepomyślnych sektorach swojej nieruchomości, czyli 2,3.5,7.


Sprawdźmy, zatem gdzie schowały się w 2020 roku złe energie i zawczasu zniwelujmy skutki ich szkodliwego działania. Szczególną uwagę należy zwrócić na wejście, sypialnię, pokój dziecka, pokój żywiciela rodziny czy też gabinet szefa, a także decyzyjnych, ważnych osób w firmie. Wszystkie złe energie znaczone są na czerwono i tak:

Złośliwa Żółta Piątka symbol nieszczęścia i różnych niespodziewanych, poważnych przeszkód i chorób ulokowała się na wschodzie. Ważne pomieszczenie w tym rejonie ochroni powieszony tu metalowy dzwonek wietrzny, bijący metalowy zegar lub inny ładny okrągły metalowy ( najlepiej złoty) przedmiot. Najlepiej jednak, jeśli ta część domostwa pozostanie spokojna, mało lub wcale nieużywana.


Na południu zagości wroga gwiazda 2, której skutki odczuwamy szczególnie mocno na naszym zdrowiu i poczuciu bezpieczeństwa. Tradycyjne remedium na tę energię to 6 połączonych monet. Możemy zastosować chińskie monety i związać je czerwona wstążką, można tez użyć jakichkolwiek metalowych ozdób. przedmiotów z brązu, miedzi, żelaza lub mosiądzu.


Na południu w przedziale 172,5 stopnia do 187,5 stopnia zagości adwersarz Wielkiego księcia Sui Po. W tym obszarze powinno się wstrzymać od poważnych remontów a szczególnie od kopania ziemi.


Niekorzystna gwiazda 3 związana z konfliktami i sprzeczkami ulokuje się na północy. Ta gwiazda odpowiedzialna jest też za straty i kradzieże. Osłabimy ją skutecznie kawałkiem czerwonego papieru, lub zapalając w tym rejonie często świeczki albo zastosujemy cokolwiek, co kojarzy się lub przypomina płomienie ognia.


Na północy w małym sektorze pomiędzy 352,5 stopnia a 7,5 stopnia zagości Wielki Książe Jowisz Tai Sui. Książe nie lubi rozgardiaszu, hałasu i nie lubi gdy patrzymy jemu w oczy. Aby go nie obrazić w tym małym 15 stopniowym obszarze nie wolno hałasować ani przeprowadzać poważnych remontów i kopać głęboko w ziemi. Nie powinniśmy też siadać przodem do tego kierunku. Za to warto mieć Tai Sui za plecami jako wsparcie.


Niekorzystna gwiazda 7 zagości w centrum. Reprezentuje skandale i niemoralne zachowania. Feng shui, jako remedium na tę energię poleca 3 łodygi bambusa umieszone w przeźroczystym szklanym naczyniu z czystą wodą, jeśli nie możemy postawić tu rośliny można użyć figurki słonia z podniesiona trąbą.


Wzmacniamy dobre energie


Zachód pomyślna gwiazda 9 jest gwiazdą bogactwa, inwestycji. Energia tego obszaru pomoże ci podejmować trafne decyzje związane z pomnażaniem majatku albo szukaniom korzystnych inwestycji. Biurko ustawione w obszarze działania gwiazdy 8 i skierowane tak aby patrzeć na obszar 9 to świetne ustawienie dla tych , którzy prowadzą firmę.


Północny zachód to pomyślna gwiazda 8. Jest gwiazda pieniędzy, przepływu gotówki. Warto dbać aby w tym miejscu było jasno, czysto i korzystać z tego miejsca. To jest twój największy obszar bogactwa w 2020 roku. Pozostawaj tutaj długo a najlepiej pracuj w tym obszarze, lub często przemieszczaj się albo przechodź przez ten obszar. Twoja reputacja ulegnie znacznej poprawie, a to zaowocuje nowymi możliwościami kariery, a także bogactwem.


Północny wschód to pomyślna gwiazda 1. Reprezentuje szlachetnych ludzi, mądrość, wiedzę. Obszar ten ma pozytywny wpływ na akumulację bogactwa w 2020 roku. To takie Twoje szerokopasmowe połączenie Wi-Fi, które wspiera rozwoj kariery, zajęcia akademickie podróże, wspiera związki, prowadząc nawet do ślubu.


Południowy zachód to gwiazda kreatywności 4. Jest gwiazdą akademicką lub scholastyczną, która wspomaga zdobywanie wiedzy, umiejętności i rozwija talenty. Ta gwiazda promuje także romans. W tej lokalizacji twoje działania twórcze zostaną wzmocnione energią. Skorzystaj z tego pokoju dla studiowania lub dla innych intelektualnych, artystycznych i kreatywnych zajęć. Jeśli chcesz napisać książkę, skorzystaj z tego obszaru, aby rozpocząć pisanie. Dom z głównymi drzwiami w tym obszarze, wzmocni twoje sukcesy w miłości i romansach.


Południowy wschód to gwiazda 6. Reprezentuje autorytet, władzę, wpływy i zdolność do działania. Ta lokalizacja zachęci do wysiłku zawodowego, do uznania i wywierania wpływu na innych, jest to obszar, w którym możesz pracować (biuro) ale również znakomicie gdyby tu była sypialnia lub główne drzwi.


Zachęcam do częstego korzystania z pomyślnych obszarów, np. do pracy, spania lub przebywania w nich. Korzystane z tych obszarów będzie wspierać twoje konkretne przedsięwzięcia. Nawet jeśli nie przebywasz w tych miejscach ale , masz tam radio lub telewizor, czy bijący zegar, te energie są poruszane pobudzają dobrą energię Qi gwiazd z tego roku.

25 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie