top of page
  • Zdjęcie autoraBożena Radzikowska

Kupujemy nieruchomość z drugiej ręki

Zaktualizowano: 3 mar 2020

Jeśli kupujesz dom czy mieszkanie z drugiej ręki zadaj pytanie, dlaczego ta nieruchomość jest na rynku? Dlaczego poprzedni właściciele wyprowadzili się? Nieruchomości, które są na rynku w wyniku rozwodów, bankructwa, eksmisji lub przemocy nie są polecane przez feng-shui do zakupu. Negatywna energia we wnętrzu takiej nieruchomości wiąże się ze znacznymi zmianami, jakich trzeba dokonać, aby można było wprowadzić korzystną energię i później w tej nieruchomości zamieszkać. Taki dom czy mieszkanie mogą mieć zły układ Wędrującej Gwiazdy.

Szukaj nieruchomości, która jest sprzedawana z powodu awansu i wyjazdu do innego miasta lub przeprowadzki do większego domu, np. z powodu powiększającej się rodziny lub awansu. Szczęśliwe okoliczności i szczęście znajdują odzwierciedlenie w energii domu. Taki dom będzie szczęśliwy dla każdego, kto w nim zamieszka.


Koniecznie sprawdź otoczenie domu czy mieszkania. Część złego feng shui nieruchomości kryje się w jego najbliższym otoczeniu. Nieruchomości, które znajdują się naprzeciwko cmentarza, marketu, dworca lub szpitala to nie są idealne miejsca. Domy przy ulicach bardzo ruchliwych, wiaduktach mogą nas wyczerpywać nadmiarem energii a te przy ślepych ulicach powodować zniechęcenie i przygnębienie spowodowane zastojem energii.


Szukaj dobrego otoczenia nieruchomości. To takie elementy jak: park, las, skwer czy plac zabaw dla dzieci a także ryneczek osiedlowy. Ponadto inne niskie budynki mieszkalne, dzielnice willowe, domki jednorodzinne z ogrodami, osiedla z domami bliźniaczymi i szeregowcami oraz osiedla z niskimi blokami, małymi szkołami i miejscami do uprawiania sportu.

Tych kilka wskazówek dla kupujących nieruchomość to tylko wierzchołek góry, jaką jest sztuka feng shui, którą stosujemy aranżując swoją przestrzeń i nie zastąpią profesjonalnej konsultacji. Ale przecież nie wszyscy korzystają z usług Konsultanta feng shui a żyją szczęśliwie w cudownych miejscach. Być może intuicyjnie stosują zasady feng shui i nawet się tego nie domyślają.

20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page